Aktuality

Gratulujeme našim žákům a jejich pedagogům za vynikající výsledky v soutěžích a držíme palce do celostátních kol.

Příměstský tábor v ZUŠ Bohumín (letos na téma filmové hudby) se uskuteční od 25. do 29. července, vždy od 9 do 17 hodin. Účastníky čeká opět spoustu zábavné tvůrčí činnosti a soutěží ve všech uměleckých oborech - hudba, tanec, pohyb, literatura, divadlo, výtvarné umění. Přihlášku naleznete na titulní straně našeho webu www.zusbohumin.cz nebo nás...

na doporučení krajské hygienické stanice a zřizovatele vyhlašuje ZUŠ Bohumín v pondělí 25. října a v úterý 26. října 2021 na všech pracovištích ŘEDITELSKÉ VOLNO. Podzimní prázdniny stanovuje MŠMT na středu 27.10. a na pátek 29.10.2021.

Rozvrh hodin pro kolektivní výuku v rámci Kolečka předškoláků naleznete v sekci Praktické informace/Rozvrhy hodin. Těšíme se na Vaši účast!

rezervační systém do jednotlivých hodin hudební nauky bude spuštěn v pondělí 30.8.2021, kdy bude známa definitivní podoba rozvrhu. Rezervační systém bude dostupný v elektronické žákovské knížce.

Vážení rodiče, milí žáci,

od pondělí 12. dubna začne opět v ZUŠ Bohumín i v její pobočce v Záblatí probíhat individuální výuka (1 žák + učitel) prezenční formou. O konkrétní organizaci a průběhu výuky Vás bude informovat Váš pedagog.

Pro přítomnost ve škole je povinné vybavit žáky chirurgickou rouškou. Testování žáků na Covid-19 se v...